Budapest VI. ker. Diplomatanegyed Hősök teréhez közeli részén, 1920-ban épült, eklektikus házbaneladó egy a tulajdoni lap szerint 59, természetben 69 nm-es, legfelső emeleti lakás.
2019-ben külsőleg felújított belső udvaros lakóház ötödik emeleti, két bejáratos, felújítandó, házközponti fűtéses kettő szobás lakása.
A lakás helyiségei :
-étkezős, nagy ablakos konyha; egy alkóvos szoba; egy egy galériás szoba, fürdőszoba, két előszoba.
A szobák a két bejáratnak köszönhetően külön-külön is megközelíthetőek.
A ház felújításakor a homlokzatot és a tetőt újították fel.
A társasházban már alakítottak ki tetőteres és tetőteraszos lakásokat is.
Amennyiben hitelt szeretne igénybe venni a vásárláshoz segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.